TERVETULOA KOTISIVUILLEMME!
P.HIETAMÄEN ENTISÖINTI huonekalujen entisöintiä & kaapisto- ja väliovien maalausta ammattitaidolla.
Yritys on perheyritys, joka toimii Etelä- Pohjanmaalla Ylistarossa, kuuluen kuitenkin Seinäjokeen. Entisöimme ja kunnostamme vanhoja ja vähän uudempiakin
huonekaluja, yli 25 vuoden kokemuksella. Kunnostamme ja maalaamme myös
keittiökaapisto- ja väliovia (myös korkeakiiltoisena).
Yrityksemme
nettikauppa toimii 24 tuntia vuorokaudessa. Käy tutustumassa verkkokauppamme maahantuomiimme heloihin ym. Ostosten teko onnistuu silloin kuin se Sinulle parhaiten sopii. Tilausohjeet löydät verkkokaupasta. Viikonlopun aikana tehdyt tilaukset käsitellään seuraavana arkipäivänä.
Verkkokauppaa koskeviin tiedusteluihinne vastaamme ma- pe klo 9.00-
15.00.
Maahantuomme Euroopasta umpivaletut,patinoidut messinkihelat sekä entisöinti- ja kunnostustarvikkeet.
Liike avoinna ma-pe klo 6.30-16.30. Tuodessanne huonekaluja/ovia aukioloaikojen ulkopuolella, sovithan tulostanne
etukäteen numerosta 0400-297 113.
Mikäli emme vastaa, olemme työntouhussa emmekä välttämättä kuule koneitten pauhatessa. Soittelemme takaisin mikäli numeronne vain näkyy meille.
Kuvagalleriasta löydät kuvia valmiista huonekaluista, myös ennen-jälkeen kuvina josta oma galleriansa. Sieltä löytyy myös kaapisto-ovi galleria, josta näet ovien muutoksen maalauksen jälkeen.
Mukavia hetkiä kotisivujemme parissa!